SLOVES logo

Slovenský odborový zväz
verejnej správy a kultúry




Orgány SLOVES zo zasadnutí Snemu



Snem Slovenského odborového zväzu verejnej správy a kultúry

  1. Milena Rácová, predsedníčka SLOVES
  2. Zuzana Bátovská, Úrad vlády SR, Bratislava
  3. Simona Rudavská, Ministerstvo práce, soc. vecí a rodiny SR, Bratislava
  4. Klaudia Šuchterová, Štatistický úrad SR – pracovisko Nitra
  5. Danka Vravcová, Štatistický úrad SR – pracovisko Košice
  6. Oľga Kopecká, Daňový úrad, Žilina
  7. Mária Čavojská, Daňový úrad, Bratislava
  8. Jaroslava Karáseková, Daňový úrad, Banská Bystrica
  9. Andrej Keresteš, Daňový úrad, Prešov
  10. Stanislav Bohunický, Krajská prokuratúra, Trnava
  11. Alžbeta Andocsová, Krajská prokuratúra, Nitra
  12. Anna Kazárová, Krajská prokuratúra, Trenčín
  13. Danka Vranovičová, Generálna prokuratúra SR, Bratislava
  14. Jozef Mészároš, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Levice
  15. Ivan Bartoš, Úrad práce. Sociálnych vecí a rodiny, Banská Bystrica
  16. Pavel Herz, Regionálna, veterinárna a potravinová správa, Trnava
  17. Janka Macurová, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Čadca
  18. Ľubica Pospíšilová, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Poprad
  19. Jozef Oravec, Colný úrad, Fiľakovo
  20. Tatiana Krišová, Colný úrad , Bratislava
  21. Dominik Podstavek, Colný úrad, Žilina
  22. Monika Soročinová, Colný úrad, Michalovce
  23. Alžbeta Broszová, Miestny úrad, m. č. Bratislava – Petržalka
  24. Roland Hulko, Mesto Hurbanovo
  25. Anna Babiaková, Obecný úrad, Bzovík
  26. Igor Guliš, Obecný úrad, Beluša
  27. Eva Holíková, Obecný úrad, Hontianske Nemce
  28. Ondrej Krištofík, Mestský úrad, Moldava nad Bodvou
  29. Ľubica Lacinová, Mestský úrad, Prešov
  30. Ľudmila Volfová, Magistrát hl. mesta Bratislavy
  31. Milena Rácová, Republiková centrála SLOVES, Bratislava
  32. Ján Dobák, Datacentrum, Bratislava
  33. Danica Klusková, Domov sociálnych služieb, Košice
  34. Viera Kúdelová, Sociálna poisťovňa, Senica
  35. Božena Valenčáková, Sociálna poisťovňa, Košice-mesto
  36. Vladislav Koscura, Okresný úrad Prešov
  37. Adriana Antalíková, Okresný úrad, Rimavská Sobota
  38. Mária Lipková, Okresný úrad, Piešťany
  39. Gabriela Petrovičová, Okresný úrad, Trenčín
  40. Peter Škulavík, Pamiatkový úrad, Bratislava
  41. Eva Belanová, Štátna ochrana prírody SR, Rimavská Sobota
  42. Soňa Řeháková, Krajské kultúrne stredisko, Žilina
  43. Anna Tabaková, Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu, Levoča
  44. Marián Vaľo, Správa Národného parku Slovenský raj, Spišská Nová Ves

Hlavný revízor účtov a revízori účtov Slovenského odborového zväzu verejnej správy a kultúry

  1. Michaela Šuteríková, hlavná revízorka účtov, Miestny úrad, m.č. Petržalka, Bratislava
  2. Anna Beracková, revízorka účtov, Obecný úrad, Kokava nad Rimavicou
  3. Adalbert Mezei, revízor účtov, Správa Národného parku Slovenský raj, Spišská Nová Ves

Rozhodcovský senát Slovenského odborového zväzu verejnej správy a kultúry

  1. Juraj Hudec, Krajská prokuratúra, Bratislava
  2. Katarína Kopková, Daňový úrad, Košice
  3. Eva Škvareninová, podpredsedníčka, Úrad vlády SR, Bratislava
  4. Petronela Gregová, spravodajkyňa, Republiková centrála SLOVES, Bratislava